Charita Most

Pečující osoba v Dětské skupině Pastelka

Osek Plný úvazek Dohodou bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Michala Čádová

vedoucí pečující osoba
Tel.: 770 181 556 E-mail: cadova@charita-most.cz

Pracovní pozice: Pečující osoba v Dětské skupině Pastelka. Pozice je na plný úvazek, pracovní doba od 7.30 do 16.00 hodin.

Místo výkonu práce: Dětská skupina Osek 417 05, Husova 305

Požadujeme:
• plnoletost, bezúhonnost

  • zdravotní způsobilost k výkonu práce péče o dítě (zdravotní (potravinářský) průkaz)
  • odborná způsobilost (vzdělání ve zdravotnických oborech, sociální práce, psychologie, učitelství MŠ/1. stupeň ZŠ, kvalifikace chůvy)

Náplň práce: Hlídání a péče o děti od 1r. věku, zajištění potřeb dítěte, jeho výchova a rozvoj schopností, kulturních a hygienických návyků dítěte, nácvik sebeobsluhy dětí. Dále je náplní práce příprava programu a aktivit pro děti dle plánu péče a pokynů vedoucí pečující osoby, odpovědnost za dodržování pravidel ve skupině, odpovědnost za bezpečnost, zdraví a výchovu dětí, pravidelná komunikace s rodiči, organizování výletů a dalších akcí dětské skupiny. Úklid prostor.

Plat:  20.500,- Kč

Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail: Y8qy.Z4WH-uk87j7RfBC-W7r do 31.7.2022.

Informace na tel: 770 181 556