Charita Most

Pracovník v sociálních službách- Duchcov

Duchcov Plný úvazek Dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Lenka Podlogarová

vedoucí sociální pracovník a pedagog
Tel.: 778 005 957 E-mail: podlogarova@charita-most.cz

Organizace: Charita Most

Zařízení: Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Zastávka

Místo výkonu: Duchcov (Osecká 794/1, Duchcov)

Typ vztahu: plný úvazek

Nástup: od 1. 8. 2022 (dle dohody)

Výběrové řízení: ANO

Plat: pracovník v sociálních službách od 22 350 Kč

Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Podlogarová, vedoucí služby NZDM Zastávka,

e-mail:  _hqv555j-onjGK7%WkvDRUcg%mkmb, mobil: 778 005 957

Náplň práce:

  • Sociální práce s dětmi a mládeží ve věku 6-15 let, které jsou ohroženi sociálně negativními jevy nebo žijí rizikovým způsobem života
  • Skupinové aktivity- výtvarná činnost, sportovní aktivity, soutěže, vzdělávací výjezdy
  • Zajištění ambulantní a terénní formy služby dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • Základní sociální poradenství
  • Pomoc s přípravou do školy

Obecné požadavky:

  • středoškolské vzdělání (maturita)
  • výhoda kurz pracovníka v sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní průkaz
  • motivace pro práci s lidmi ohroženými sociálních vyloučením
  • administrativní schopnosti (PC, Office, internet)
  • komunikační předpoklady,
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu,
  • časová flexibilita v pracovních dnech
  • schopnost organizace práce
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost a aktivní přístup
  • dobrý zdravotní a psychický stav (odolnost vůči stresu)
  • ochotu dalšího vzdělávání

Nabízíme:

  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • prostor pro seberealizaci a otevřenost novým nápadům
  • odborné zaškolení
  • vstřícnou personální politiku a kulturu organizace
  • práce pod supervizí

Uchazeči zašlou vedoucími služby strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení.

Charita Most si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nebude vybrán vhodný kandidát.

Charita Most si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

1

2

3

4