Charita Most

Sociální pracovník- Duchcov

Duchcov Plný úvazek 1. 12. 2022 (dle domluvy) výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Lenka Podlogarová

vedoucí sociální pracovník a pedagog
Tel.: 778 005 957 E-mail: podlogarova@charita-most.cz

vypisuje výběrového řízení

Pozice sociální pracovník/pracovník v sociálních službách v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Zastávka v Duchcově. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

 Nástup: od 1. 12. 2022 (dle domluvy)

 Požadujeme:

  • - vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • - předpoklady pro práci s dětmi (komunikace, hranice, osobnostní vyzrálost apod.)
  • - schopnost pracovat samostatně i v týmu,
  • - motivaci pro práci s lidmi ohroženými sociálním vyloučením,
  • - trestní bezúhonnost,
  • - znalost a dovednost metod a technik práce využívaných v nízkoprahových sociálních službách pro děti a mládež,
  •  - schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata,
  • - přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny,
  • - umění přijímat a poskytovat zpětnou vazbu, schopnost sebereflexe a práce na sobě,
  • - znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi,
  • - schopnost pečlivě vést administrativu, práce na PC (Word, Excel, Outlook, práce s internetovou sítí),
  • - výhodou zkušenost v oboru či z práce s dětmi a mládeží, orientace v zákoně 108/2006 Sb. o sociálních službách a Standardech kvality sociálních služeb

Náplň práce:

Sociální pracovník

  • sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež zaměřená na cílovou skupinu dětí ve věku 6 - 15 let, které jsou ohroženy sociálně nežádoucími jevy nebo žijí rizikovým způsobem života
  • poradenství a podpora dětem a mládeži (6 – 15 let) v nepřizpůsobivé sociální situaci
  • příprava a realizace akcí pro děti (kulturní venkovní akce, letní tábory, depistáže apod.)
  • příprava a realizace aktivit pro děti a mládež (preventivní programy, sportovní, vědomostní a výtvarné aktivity, soutěže apod.)
  • individuální plánová (tvorba, revize a aktualizaci individuálních plánů)
  • školní příprava dětí
  • spolupráce se školami, úřady a dalšími službami
  • grafická práce- tvorba vzdělávacích letáků, letáčků apod.
  • tvorba metodických materiálů služby, spolupráce s návaznými službami
  • účast na vzdělávacích a týmových setkání (vzdělávání, supervize apod.)

Pracovník v sociálních službách

Plat od: 22 500 - 28.500,- Kč (dle praxe)

Strukturované životopisy a motivační dopisy (povinné) zasílejte na e-mail: podlogarova@charita-most.cz do 20. 10. 2022.

Informace na tel: 778 005 957