Charita Most

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH NZDM ZÁKUPÁK

Zákupy Plný úvazek 1. 6. 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Michaela Lochmanová DiS.

sociální pracovník
Tel.: 775 713 302 E-mail: lochmanova@charita-most.cz

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Pracovník v sociálních službách pro NZDM Zákupák

Místo výkonu: Zákupy, okr. Česká Lípa

Typ vztahu: plný úvazek

Nástup: od 1. 6. 2024 (dle dohody)

Výběrové řízení: ANO

Plat: od 23 000Kč (dle vzdělání a praxe)

Kontaktní osoba: Michaela Lochmanová, vedoucí služby · e-mail: 7hpr3Zdgc8m%C1.7~bGkM_eka5pJ, mobil: 775 713 302

Náplň práce:
Přímá sociální práce s cílovou skupinou – děti a mládež ve věku 6 -26 let

Požadujeme:
  • odpovídající odborné vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup ke klientům, zodpovědnost, empatii
  • trestní bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) a zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC (Word, Excel),
  • výhodou je praxe v sociální službě.
Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem
  • smysluplnou a společensky prospěšnou činnost
  • vstřícnou personální politiku a kulturu stabilní organizace
  • možnost osobnostního rozvoje prostřednictvím vzdělávání i supervizí.

Našli jste se v nabízené pracovní nabídce?

Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám  životopis spolu s motivačním dopisem do 10. 5. 2024 na e-mail: 7hpr3Zdgc8m%C1.7~bGkM_eka5pJ. Do předmětu zprávy uveďte: VŘ – Zákupy.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat průběžně dle zaslaných přihlášek. První kolo osobních pohovorů je předpokládané v týdnu od 13 – 17. května 2024.

Další informace o naší organizaci a poskytovaných službách naleznete na www.charita-most.cz